KONST / Litografier / Färglitografi 15018584
nr 1501 8584
Lars Tunebo
(f. 1962), Sverige
Kolorerad, Nalle. Signerad, färglitografi, numrerad 11/250. Bladets mått: 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 55x47 cm
Kondition: saknar glas,
Lars Tunebo, svensk målare född i Lysekil 1962.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 november 2022
kl 20:02:06
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr